۱۳۸۸ دی ۴, جمعه

اطلاعیه ی تازه ی سایت کلمه


 

سایت کلمه وابسته به آقای مهندس موسوی اطلاعیه زیر را منتشر کرده است . این هم نشانی سایت :

http://www.kaleme.org/1388/10/03/klm-6698/comment-page-3#comment-16239


 

پنجشنبه, ۳م دی, ۱۳۸۸

برای روز جمعه کارناوال عاشورا تدارک دیده اند

بر اساس اطلاعات موثق نیروهای زخم خورده از مراسم عظیم تشییع مرحوم آیت الله العظمی منتظری در نظر دارند با تکرار سناریوی شکست خورده کارناوال عاشورا در روز چمعه این هفته (فردا) اقدام به حرمت شکنی برنامه ریزی شده از آیین های عزاداری محرم بنمایند و این امر را به جنبش سبز نسبت دهند

کلمه: بر اساس اطلاعات موثق نیروهای زخم خورده از مراسم عظیم تشییع مرحوم آیت الله العظمی منتظری در نظر دارند با تکرار سناریوی شکست خورده کارناوال عاشورا در روز چمعه این هفته (فردا) اقدام به حرمت شکنی برنامه ریزی شده از آیین های عزاداری محرم کنند و این امر را به جنبش سبز نسبت دهند.

به گزارش «کلمه» ، برای این منظور متاسفانه برخی از خانم های معلوم الحال را جمع کرده و در این مورد به آنها ماموریت داده اند. لذا به مردم عزیز هشدارباش داده می شود تا این توطئه را خنثی کنند. با توجه حضور اکثر مردم در آیین های عزاداری توصیه می شود از وسائل ارتباطی به جز شبکه اینترنت جهت اطلاع رسانی استفاده شود.


 

حافظه تاریخی – این اطلاعیه را می توانید با دادن نشانی آن از سایت آقای موسوی جهت آگاهی خوانندگان وبلاگ یا سایتهایتان به آگاهی عموم برسانید.


 

هیچ نظری موجود نیست:

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-20716781-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();