۱۳۸۹ بهمن ۲۰, چهارشنبه

کبوتر با کبوتر


 1 – این روی سیاست


آقای خامنه ای در نماز جمعه 15 بهمن 1389:

" مصر ...، يك چنين كشورى سى سال است افتاده است دست كسى كه نه فقط آزاديخواه نيست، بلكه دشمن آزاديخواهى است.

بالاخره آمریكا كه سی سال از حكام مزدور، بر ضد ملت مصر حمایت كرده... "2 - آن روی سیاست

تاریخ : ۷ بهمن ۱۳۸۹

دزدان دریایی منطقه خلیج عدن و دریای سرخ در سی و یکمین حمله خود به ناوگان کشتی‌های نفتکش ایران پس از دو ساعت تعقیب و گریز ناکام ماندند.

بر این اساس نفتکش ۳۲۰ هزار تنی “هراز” که حامل حدود دو میلیون بشکه نفت خام صادراتی ایران بود موفق شد به سلامت از مهلکه دزدان دریایی خلیج عدن فرار کند.

در حال حاضر این نفتکش و تمامی خدمه آن در سلامت کامل به سر می‌برند که پیش‌بینی می‌شود تا ساعاتی دیگر محموله نفت صادراتی این کشتی در یکی از پایانه‌های کشور مصر تخلیه شود.3 – نتیجه :

و از مصر چه به ایران می آید؟ چنین است که هر دو طرف بی سرو صدا تحریم ها را دور زده، و فضائل دست رذایل را - در پشت صحنه- با گرمی می فشارند.

هیچ نظری موجود نیست:

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-20716781-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();