۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۵, جمعه

انتخاباتنیازی به دشمن نیست!!


آقای قالیباف - سردار - دکتر - شهردار - که برای ریاست جمهوری به گوشه و کنار کشور می رود و سخنرانی می کند و گویا از چهره های محبوب رهبر معظم  جمهوری ولایت مطلقه فقیه هم هست برای این که مردم به وی رای دهند در تمام عمرش دو حرف حساب گفته است :

۱ - اولی در جریان انفجار ساختمان پلاسکو بود یا مثلن همان آتش سوزی!  در مورد سهل انگاری های شهرداری از توجه به ایمنی ساختمان ها گفته بود: 

همه مان تنبل هستیم و ما - خودش - در بین شاگرد تنبل ها اول هستیم!!

۲ - دومین حرف درستش همین چند روز پیش در ایلام بود : 


«  
وی با اشاره به اینکه امروز کشورمان با چالش های بسیار بزرگی مواجه است، گفت: مهمترین چالش کشور این است که اقتصاد کشورمان مردمی نیست و فقط چهار درصد مردم از ظرفیت های اقتصادی برخوردار هستند و ۹۶ درصد دیگر محروم از ظرفیت های اقتصادی هستند. »یعنی در طول ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی می گذرد با سیاست های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی ثروت کشور در دست چهار در صد مردم جمع شده است و ۹۶ ٪ بقیه ول معطلند. 

طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاست گزاری کلی کشور در اختیار ولایت مطلقه فقیه است در تمام زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی .


از این سینه چاک ولایت مطلقه فقیه چه کسی می تواند بهتر  نتایج  اسفبار سیاست گزاری های اقتصادی  ولایت مطلقه فقیه را بگوید؟ 

به این سینه چاک ولایت پیشنهاد می  کنیم یک مدال دیگر به خودشان بدهند و بگویند بین احمق ها، احمق ترینم!


حاکمیت ولایت مطلقه فقیه با این سینه چاکان راستگو نیازی به دشمن ندارد.

——————————————————-

نشانی تلگرامی : 


هیچ نظری موجود نیست:

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-20716781-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();