۱۳۹۴ اسفند ۳, دوشنبه

انتخابات ( ۳ )


آلزایمر ولایی

تفهیم هنر چند کنی بی هنران را؟
چون کله طاسی است براو آب نماند

رهبر انقلاب اسلامی سپس به تبیین «الزامات رقابت سالم در انتخابات» پرداختند و گفتند: مهمترین شرط یک رقابت سالم، شرکت همه واجدان شرایط رأی دادن و حتی آن کسانی است که نسبت به نظام مسئله دارند. 

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: ممکن است افرادی نسبت به نظام مسئله داشته باشند اما این افراد قاعدتاً نسبت به امنیت، پیشرفت و عزت کشور مسئله ای ندارند و بر همین اساس اگر خواهان استمرار امنیت ملی، افزایش عزت ملی و تضمین پیشرفت و حرکت رو به رشد کشور هستند، باید در انتخابات شرکت کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: در هیچ جای دنیا، افرادی را که اصل نظام آن کشور را قبول ندارند، به مراکز تصمیم گیری راه نمی دهند و حتی در کشوری همچون امریکا که خود را نماد آزادی معرفی می کند


برای اطلاع خودمان  - ایشان تصمیم گرفته اند ندانند تا نگویند !!!-  خبر زیر از خبرگزاری « خانه ملت »  - به کام رهبر - را  بخوانید:

خانه ی ملت 
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی 
تظاهرات مخالفان سلطنت در مقابل پارلمان انگلستان
 سرویس سیاسی
**مخالفان نظام سلطنتی در انگستان با حضور برخی از نمایندگان مجلس عوام، با انجام تظاهرات مقابل پارلمان این کشور، به هزینه‌های کاخ سلطنتی باکینگهام و ملکه این کشور اعتراض کردند.
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۷

به گزارش خانه ملت به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، مخالفان نظام سلطنتی و ملکه انگلیس، با تظاهرات مقابل پارلمان این کشور، خانواده سلطنتی را به هدر دادن میلیون ها دلار از پول پرداخت کنندگان مالیات متهم کردند.

در ادامه این گزارش آمده است: در این اجتماع اعتراض آمیز که برخی از نمایندگان مجلس عوام نیز حضور داشتند، معترضین خواستار محدود کردن و نظارت بر هزینه های کاخ سلطنتی باکینگهام شدند و خواستار آن شدند که ملکه انگلستان در فهرست حقوق بگیران قرار داده شود.

کاخ سلطنتی باکینگهام اعلام کرده بود هزینه خانواده سلطنتی بریتانیا در سال گذشته نزدیک به ۶۰ میلیون دلار بوده است.
هزینه های کاخ سلطنتی در حالی اعلام می شود که  بریتانیا با کاهش عمیق هزینه های عمومی روبرو شده است و دولت ائتلافی جدید در جستجوی راهی برای کاستن از کسر بودجه بی سابقه است.


 حالا شما بگویید -  ایشان نه -  نمایندگان مجلس عوام انگلیس در بقالی بوده اند یا در مرکز تصمیم گیری؟

هیچ نظری موجود نیست:

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-20716781-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();