۱۳۹۳ آبان ۱, پنجشنبه

پشتوانه های اسید پاشی !


خبر اسید پاشی بصورت دختران و زنان اصفهانی را شنیده اید و چیزی نیست که کسی به ظاهر هم که شده موافق آن باشد. 

اما:

1 -  در مورد بدحجابی یا بی حجابی هیچ کیفری در قرآن وجود ندارد. فقط در روایات است که انواع عجیب و غریب کیفرها برایش نوشته اند و جالب این که همه ی این کیفرها در آخرت است نه در زندگی. تمام آیه های مربوط به کیفر گناهان را در اینجا می توانید بخوانید. اگر هم کمی دقت بیشتری دارید همین متن را به آیت عظام نشان دهید تا بخوانند. ببینید چه می گویند.


ص 48 - 54
ص 79-85

2 – پیشتر نیز کارهایی فاجعه بار تر از این انجام شده است اما هیچ کدام از عوامل به مردم معرفی نشدند. برای کمی آگاهی : " می گویم: رگِ هیبتِ این اسید پاشی ها و به خیابان ریختن های وحشیانه و از دیوار سفارتخانه ها بالا رفتن، مستقیماً از بیت رهبری خون می گیرد. چرا که اگر بیت رهبری را با این وحشی گری ها نسبتی و الفتی نبود و نیز احتمالاً مخالفتی، به یک تشرِ جناب رهبر و به یک خیزِ برادران، طومارش برچیده می شد چه جور! مثل طومار آزادی و حق مردم که توسط رهبر و خیز سه گامِ برادران برچیده شده است چه جور! می گویم: کارهایی شبیه اسید پاشی و تجاوز گروهیِ بسیجیان به بانوان یک مجلس عروسی در خمینی شهر، هرگز به سرانجام حقوقی نرسیده اند و نخواهند رسید. "


3 – در واقع پشتیبانان اسید پاشی، کتک زدن خانم ها، به زندان کشاندن آنان برای حجاب، و کارهایی از این دست عبارتند از:

الف – مراجع تقلید که در برابر این کارها سکوت می کنند، و با سکوتشان این کارها را تایید می کنند.

ب – امامان جمعه و جماعات که به پیروی از مراجع تقلید نه تنها ساکتند بلکه شاید دستی هم در کار دارند.

پ – مسئولان حکومتی که از رهبر یاد گرفته اند که هرچه مخالف رای مردم باشد آن را به عوامل بیگانه نسبت می دهند.

ت – دفتر رهبر و شخص رهبر که سکوتشان علامت رضا است.

ث – در اعتراض به این اعمال دو تجمع اعتراضی در تهران و اصفهان برگزار شده است، اما هیچ روزنامه ای خبر این اعتراضات  را ننوشته است. چه قدرتی باعث شده که اعتراضات مردم به اسید پاسی با سکوت رسانه های رسمی کشور سرکوب شود؟ جز  رهبری و دولت تدبیر و امید؟

این فیلم مربوط به اصفهان است:این هم مربوط به تهران :


این هم یک گزارش کامل تر از اعتراضات مردم در اصفهان و تهران


یک گزارش دیگر:
  سکوت در برابر این تبه کاری ها  توسط هر شخص و دستگاهی ، تایید این کارهای ضد انسانی است

******************************

آریا جعفری عکاس این عکس هم بازداشت شد: د

هیچ نظری موجود نیست:

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-20716781-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();